Затискачі для волосся

Перукарське мистецтво вимагає не тільки вміння, але і наявності спеціальних інструментів. Серед них - затискачі перукарні для фарбування, укладання, стрижки та інших процедур. Вони полегшують роботу майстра і дозволяють домогтися професійного результату. Компактні габарити і спеціальна конструкція допомагають фахівцеві підвищити свій професійний рівень. Тому купити затискачі для волосся перукарні необхідно не тільки в салон краси, а й тим людям, які доглядають за волоссям в домашніх умовах. В інтернет-магазині «Майстер» ви знайдете перукарське приладдя від провідних виробників, а швидка доставка і доступна ціна на затискачі для волосся зроблять вашу покупку вдалою.

Показати
Сортувати:
Затискачі для волосся 4263 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарські — незамінний інструмент для виконання стрижки, укладки,..

Затискачі для волосся TONI GUY 4260 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарні — незамінний інструмент для виконання стрижки, укладки, завивк..

Затискачі для волосся Toni Guy 4265 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарські — незамінний інструмент для виконання стрижки, укладки,..

Затискачі для волосся 4258 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарські — незамінний інструмент для виконання стрижки, укладки,..

Затискачі для волосся 4262 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарні — незамінний інструмент для виконання стрижки, уклад..

Затискачі для волосся 4259 (поштучно)

Затискачі для волосся перукарські — незамінний інструмент для виконання стрижки, укладки,..

Затискачі для волосся

Для чого потрібні перукарні затискачі?

Щоб виконувати стрижку, завивку, фарбування, нарощування та інші процедури - необхідно купити перукарні затискачі для волосся в Україні. Ці спеціальні пристосування мають міцність, простотою експлуатації, легкістю фіксації і зняття. Основою конструкції є жорстке кріплення, яке утримує локони в необхідному положенні. Вирішивши купити перукарський затиск, його можна використовувати для:

  • закріплення пасом в потрібному положенні;

  • фіксації країв хвиль при створенні укладок;

  • поділу волосся;

  • додання локонам необхідної форми;

  • створення обсягу після використання бігуді та інше.

Підібрати і купити клеми для волосся можна в нашому інтернет-магазині - в каталозі представлений величезний асортимент і створені вигідні умови для покупки. Ми працюємо з провідними брендами, тому якість товарів найвище.

Різновиди затискачів в перукарському мистецтві

Перш, ніж купити перукарні затискачі в Україні - необхідно визначитися з їх різновидами. Це класичні «качечки», які вважаються універсальним затиском для волосся, а також краби з підвищеною міцністю конструкції. У продажу можна знайти клеми з прихованою гумкою або моделі з потрійною фіксацією. Багатий асортимент дозволяє швидко підібрати і в необхідній кількості купити затискачі для волосся перукарні в Харкові. У нашому магазині ви також знайдете інші інструменти і пристосування, включаючи кисті для фарбування волосся . На усі товари діють доступні ціни, а доставка здійснюється в будь-який населений пункт країни найзручнішим для вас способом.