Керамічні пилочки для нігтів

Кожна сучасна жінка хоче, щоб її руки мали доглянутий і привабливий вигляд, а шкіра і нігті довше залишалися здоровими. Запитайте будь-якого майстра, що швидше віддасть перевагу клієнт: оригінальний і складний дизайн або м'яку щадну процедуру? Швидше за все, клієнт зупиниться на останньому варіанті. Турбота про здоров'я для сучасної людини виявляється сильнішим, ніж просте бажання здивувати оточуючих оригінальністю. Виробники косметичних інструментів та салони краси намагаються йти в ногу з часом, і тому пропонують щадні технології обробки нігтьової пластини.

Інноваційним інструментом в області догляду за нігтями стала керамічна пилка для нігтів. Ціна її цілком доступна, тому її легко можна придбати як для професійного, так і для домашнього використання.

Показати
Сортувати:
Мінеральний брусок Niegelon (європемза) в тубі-футлярі

Мінеральний брусок Niegelon - відмінний засіб для максимально делікатного, щадного манікюру. Чудовий..

Мінеральний брусок Niegelon (європемза) з ручкою

Мінеральний брусок Niegelon - відмінний засіб для максимально делікатного, щадного манікюру. Чудовий..

Керамічні пилочки для нігтів

З чого роблять керамічні пилки?

Керамічні пилочки для нігтів виготовляються або з кераміки, або з кремнію. У спеціалізованих магазинах зустрічається два види цього інструменту:

  • Світлі пилки. Цей варіант характеризується хорошою жорсткістю, тому його рекомендують застосовувати під час первинної обробки нігтя.

  • Темні пилочки. Інструмент вважається більш м'яким. Темні пилки радять використовувати під час фінальної шліфування.

Керамічні пилочки ідеально підходять для безпечного манікюру. Нейл-майстри радять використовувати саме керамічну пилочку при роботі з крихкими, слабкими і ламкими нігтями. Тим більше, що ціна керамічної пилочки для нігтів доступна для всіх. Цікаво, що керамічні пилочки для нігтів ще називаються «лечащими» пилками. Також вони прекрасно підходять, якщо майстру потрібно купити пилку для видалення кутикули.

Керамічні пилочки мають ряд переваг:

  • Зручні при роботі з натуральними нігтями;

  • Досить довговічні;

  • Цей інструмент не тільки добре коригує форму нігтя, але і «подлечивает» слабенькі нігтьові пластини;

  • Поєднують симпатичний дизайн з доступною ціною.

Інтернет-магазині «Майстер» пропонує якісні керамічні пилки для нігтів, купити які можна за приємною ціною.

Керамічний брусок для манікюру. Як користуватися?

Останнім часом особливою популярністю серед відвідувачів салонів краси користується необрізний манікюр. Тому професійні майстри радять не тільки купити керамічну пилочку для необрізної манікюру, але і звернути увагу на керамічний брусок для необрізної манікюру.
Керамічний брусок ще називають европемзу. Він чудово підходить для безпечної обробки нігтьової пластини під час манікюру, видалення кутикули і повністю замінює апельсинову паличку. Користуватися ним досить просто, важливо лише стежити за силою тиску, щоб не пошкодити ніготь. За допомогою цього аксесуара легко сточується кутикула - в такому випадку краще діяти на суху шкіру м'якими акуратними рухами. Керамічним бруском (його заточеною стороною) легко і безпечно видаляються надлишки шкіри навколо нігтьової пластини.
В інтернет-магазині «Майстер» керамічний брусок для видалення кутикули купити або пилки для нігтів можна за прийнятною ціною. Зверніться до наших менеджерів, і ми підберемо вам найбільш підходящий інструмент, який допоможе легко і безпечно робити вашим клієнтам бездоганний манікюр.