Фрезер Strong (Saeshin)

Манікюр - обов'язкова складова жіночого образу, адже руки можуть багато розповісти про їх власниці. Різноманітність технік виконання процедури сьогодні вражає. Крім класичного обрізного манікюру існує європейський (необрізний), японський, SPA-манікюр, а також апаратний. Про апаратній манікюрі напевно чула кожна дівчина. Сьогодні цей вид догляду за нігтями надзвичайно популярний. А все тому, що має ряд переваг:

 • апаратний метод не вимагає тривалої підготовки у вигляді розпарювання шкіри;
 • є універсальним, адже одним фрезером можна обробити поверхню нігтьової пластини, кутикулу і шкіру.
 • займає набагато менше часу, ніж обрізний манікюр;
 • гігієнічніший;
 • вважається менш травматичним порівняно з класичним обрізним манікюром.

Кутикула, оброблена машинкою для манікюру, відростає повільніше, ніж після обробки ріжучими інструментами.

Апаратний манікюр виконується спеціальним інструментом - машинкою для манікюру (фрезером). Сучасний ринок товарів для манікюру переповнений всілякими інструментами і зробити правильний вибір досить складно. Початківцям майстрам і професіоналам варто придивитися до південнокорейського бренду Saeshin.

Показати
Сортувати:
Фрезер Saeshin Strong-90, 65W 35 000 об. / Хв.

Фрезер Strong-90 — універсальний апарат для апаратного манікюру і педикюру. Компактний, зручни..

Фрезер Saeshin Strong-204, 65W 35 000 об. / Хв.

Фрезер Strong-204 — універсальний апарат для апаратного манікюру і педикюру.Максимальна ш..

Фрезер Strong (Saeshin)

Історія бренду та переваги фрезеров Saeshin

Дана марка спочатку займалася виробництвом стоматологічного обладнання. Але пізніше, зі зростанням популярності нігтьового сервісу, Saeshin розширила асортимент продукції, що виробляється і стала випускати апарати для манікюру і педикюру. Бренд постійно розвивається, а використання інноваційних технологій дозволяє компанії підвищувати якість і надійність продукції.

Сьогодні фрезери для манікюру і педикюру Saeshin користуються великим попитом як у новачків, так і у професіоналів манікюрного бізнесу. Високий рівень якості та надійності Strong Saeshin тримає бренд в числі лідерів на світовому ринку техніки для манікюру.

Чому купують фрезери Saeshin

Будь-який поважаючий себе бренд намагається випускати високоякісну і надійну продукцію. Saeshin - не виняток. Продукція даної марки має ряд переваг, познайомившись з якими, ви зможете зробити правильний вибір. Особливості фрезеров Saeshin:

 • Універсальність. Такий апарат можна використовувати як вдома, так і в салоні.
 • Компактність. Відносно невеликий розмір дозволить легко транспортувати апарат, наприклад, при виїзді до клієнта додому.
 • Низький рівень вібрації і шуму під час роботи.
 • Ручка з функцією самоохолодження зробить роботу майстра більш комфортною.
 • Наявність реверсу у всіх моделях фрезеров.
 • Зручна для підлоги педаль для включення.

Купити фрезер Saeshin в Україні ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісне та швидке обслуговування, а також доступні ціни. Наші менеджери допоможуть вам у виборі відповідного товару, розкажуть про його характеристики та особливості більш докладно. Товар можна придбати як в роздріб, так і оптом. Приємних покупок!