Набори для шугаринга

Показати
Сортувати:
Набір для шугаринга Latina

Шугаринг — засіб №1 серед всіх шанувальниць гладкої та бархатистої шкіри для максимально щадно..

Набір для шугаринга Enjoy

Шугаринг — засіб №1 серед всіх шанувальниць гладкої та бархатистої шкіри для максимально щадно..

Набори для шугаринга

Для досягнення оптимального ефекту шугарінг повинен проводитися комплексно. Від цього залежить не тільки якість процедури, але і подальше здоров'я шкірного покриву, так як без спеціальної обробки може утворитися роздратування, висип і інші пошкодження. Доцільніше і економічніше буде придбання повноцінного набору для шугаринга, головне - правильно вибрати виробника і магазин для його покупки.

Сьогодні купити шугарінг в Україні не становить проблеми: практично на будь-якому ринку і в багатьох супермаркетах представлені різні варіанти цих коштів. Тільки не всі вони відповідають вимогам якості і прийнятим стандартам, незважаючи на те, що мають високу ціну. Дійсно якісну і безпечну продукцію можна придбати тільки в профільних магазинах, які займаються продажем професійної продукції для косметологів.

Переваги проведення цукрової депіляції

Крім доступної вартості, в нашому інтернет-магазині «Майстер» товари для процедури цукрової депіляції і для видалення з тіла небажаного волосся мають масу переваг в порівнянні зі стандартними способами покупки:

  • досягається максимальний ефект без шкоди здоров'ю: під час шугаринга волоски не ламаються, що не призводить до їх подальшого вростання, як у випадку з бритвеними верстатами або електробритвами;
  • засоби для шугаринга засновані на натуральних природних компонентах і є екологічно чистими продуктами. Вони не викликають алергічних реакцій, в комплексному використанні не призводять до появи роздратування або висипу;
  • не травмують шкірний покрив високою температурою. На відміну від воску цукрову пасту не потрібно сильно нагрівати або плавити;
  • залишки кошти легко видаляються з поверхні шкіри після завершення процедури;
  • готові набори для шугаринга дозволяють зробити процедуру максимально економічною і не витратною;
  • додаткові кошти з набору для подальшої обробки шкіри після депіляції живлять і зволожують шкірний покрив, зберігають його структуру.

Щоб дійсно заощадити гроші, не варто купувати ці кошти в сумнівних магазинах або на стихійних ринках. Купити в Харкові набір для шугаринга за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Майстер».

Шугарінг в домашніх умовах

Процедура шугаринга тільки на перший погляд може здатися чимось складним, насправді вона цілком здійсненна самостійно. Для процедури видалення волосся відмінно підійде стартовий набір для шугаринга.

Спочатку потрібно обов'язково обробити шкіру спеціальними засобами «до шугаринга» (йдуть в наборі). Вони забезпечать кращий ефект і позбавлять від больових відчуттів під час процедури. Потім слід нанести на шкіру проти росту волосся безпосередньо саму пасту і приклеїти стріпси. Коли суміш підсохне, її різкими ривками зривають, натягуючи шкіру іншою рукою. Це не допустить ламання, а відповідно - подальше вростання волосків. На завершення процедури на оброблені ділянки наноситься засіб «після» - воно заспокоює, відновлює і живить шкіру.
Щоб купити набір для шугаринга, виберіть сподобався комплект на сайті, відправивши його в «кошик» або телефонуйте за телефонами з розділу контакти.