косметичні шпателі

Воскова депіляція в домашніх умовах вимагає не тільки правильного підходу до вибору засобу (воску або цукрової пасти шугарінг), але і коректності її виконання. Від того, наскільки точно дотримуватися рекомендацій виробника і використовувати призначені для цих цілей додаткові пристосування, буде залежати результат видалення небажаної рослинності.
Не варто застосовувати в таких цілях перші-ліпші підручні інструменти, інакше можна прийти до негативного результату. Косметичні шпателі - це в першу чергу засіб особистої гігієни і до їх вибору слід ставитися дуже серйозно.
Кожен виробник дає певні рекомендації, а часто надає свою продукцію в наборі, де додаткові аксесуари вже йдуть в комплекті. Але в нашому інтернет-магазині можна купити дерев'яний шпатель або його пластиковий аналог окремо. Головне - правильно його вибрати.

Показати
Сортувати:
Шпателя дерев'яні для депіляції Axcess 48 шт.

Одноразові дерев'яні стерильні шпателі, які допоможуть вам при нанесенні воску на шкіру тіла і о..

Шпателі дерев'яні одноразові 100 шт.

Шпателі дерев'яні одноразові 100 шт. Шпателі призначені для нанесення гарячого і теплого банково..

Косметологічний шпатель металевий

Багаторазовий шпатель металевий для шугарингу. Чудова заміна одноразовим дерев'яним шпателям. Ві..

Косметологічний шпатель металевий Master Sugaring

Багаторазовий шпатель металевий Master Sugaring для шугарингу. Відмінна альтернатива одноразови..

Часті питання про косметичні шпателі
косметичні шпателі

Які бувають шпателі

Кожен вид даної продукції призначається для певних процедур і матеріалів. Деякі різновиди моделей взаємозамінні, інші ні в якому разі не можна використовувати не за призначенням. Ніж шпатель для воску розрізняють за такими критеріями:

  • розмірами і формою - вузькі, широкі, витягнуті;
  • матеріалом виготовлення - пластик, деревина.

Для обробки важкодоступних місць (пахв, зони бікіні) застосовуються вузькі витягнуті вироби, якими зручно наносити віск в поглиблені ділянки тіла. У великих зонах (на ногах, руках, спині) оптимально підійдуть широкі вироби з вузьким підставою власника. Дерев'яний шпатель для нанесення воску може бути як багаторазового, так і одноразового використання. Це саме можна сказати і до пластикових аналогам.
Потрібно завжди пам'ятати, що воскова депіляція - це особлива гігієнічна процедура, і від правильності її проведення буде залежати майбутнє здоров'я шкірного покриву. Щоб уникнути появи на шкірі роздратування або запалень, а часом і інших більш серйозних захворювань, потрібно строго дотримуватися рекомендацій виробника. Не варто використовувати шпатель дерев'яний одноразовий більше однієї процедури, так як з часом у в'ївся в нього субстанції можуть завестися небезпечні бактерії.

Як підібрати косметичний шпатель

Вибір шпателя залежить не тільки від оброблюваної ділянки тіла, але і від різновиду використовуваного кошти для депіляції: цукрова паста для шугаринга, теплий, гарячий або плівковий віск . Всі ці вироби мають різну консистенцію і температуру плавлення, тому для їх нанесення застосовуються різні аксесуари.
Пластикова лопатка не годиться для обробки шкіри гарячим воском, так як в готовому вигляді він нагрівається до температури в 55 градусів. Пластик, звичайно, не розплавиться, але може почати виділяти шкідливі хімічні речовини. У цьому випадку правильним рішенням буде - шпатель дерев'яний для воску.
Пластикові лопатки можна сміливо застосовувати при нанесенні на шкіру плівкового воску . Такий продукт нагрівається до 37 градусів і не вплине на структуру пластика. Допускається використовувати ці шпателі і з теплим воском, але в цьому випадку слід купувати тільки якісний виріб з міцної пластмаси.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити косметологічний шпатель будь-якого виду і призначення, і оформити доставку в усі регіони України. Всі запропоновані вироби - це оригінальні фірмові зразки від прямих виробників, що підтверджують відповідні сертифікати якості.