Кварцові стерилізатори

Надійне і якісне обладнання для стерилізації манікюрних інструментів - стерилізатор кварцового типу. Його також часто називають кульковим або гласперленовий. Фахівці відзначають високу ефективність приладу, тому купити кварцовий стерилізатор для манікюрних інструментів стає розумним рішенням для оснащення салону краси. В інтернет-магазині «Майстер» представлено широкий вибір моделей, які розроблені провідними вітчизняними та зарубіжними брендами. У нас діє доступна ціна на кварцовий стерилізатор, а також часто проводяться акції та розпродажі. Є кілька варіантів оплати за готівковим і безготівковим розрахунком. Тут ви можете швидко оформити замовлення і придбати кульковий кварцовий стерилізатор в Україні з доставкою до вашого міста.

Показати
Сортувати:
стерилізатор кульковий

Кварцовий стерилізатор — прилад, що дозволяє всього за 30 секунд виконати повноцінне знезараже..

Стерилізатор кульковий металевий

Апарат виконаний з якісних матеріалів, в залізному корпусі. Кварцовий стерилізатор — прилад, щ..

Кварцові стерилізатори

Як працює кульковий стерилізатор?

Такий стерилізатор для манікюрних інструментів швидко усуває шкідливі мікроби і бактерії з поверхонь приладів за допомогою інноваційних кварцових технологій. Конструкція передбачає камеру, куди поміщаються вироби і відбувається нагрів до 250 С. Процедура кварцування займає менше хвилини, тому купити кульковий кварцовий стерилізатор в Україні переважно для салонів краси, які щодня приймають велику кількість клієнтів. Але підходить цей прилад і для використання вдома. Застосовуваний «сухий» спосіб дезінфекції забезпечує відмінний результат, крім того - ціна на кульковий кварцовий стерилізатор доступна і не передбачає великих грошових витрат.

Переваги кварцових стерилізаторів

Вирішивши купити кварцовий стерилізатор, майстер отримує наступні переваги:

  • стійка конструкція і компактні габарити;

  • швидке нагрівання до оптимальної дезінфекційної температури;

  • найбільш короткий час стерилізації (до хвилини, а в деяких моделях - всього 15-20 секунд);

  • доступна вартість і низьке споживання електроенергії;

  • довговічність служби і простота щоденної експлуатації;

  • ніяких витрат на обслуговування і ремонт.

Всі перераховані вище переваги спонукають купити кварцовий стерилізатор в Харкові, і зробити вигідну покупку ви можете в нашому магазині. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати кварцовий або УФ-стерилізатор для манікюрних інструментів . Оформлення замовлення не відніме багато часу, а доставка - не змусить себе чекати.